Шановна освітянська родино: учителі, учні та батьки, всі причетні до освітньої діяльності, вітаємо вас з початком нового 2024-2025 навчального року!

Дата: 11.09.2024 16:37

Фото без описуФото без опису

Завдячуючи і дякуючи нашим Захисникам і Захисницям, ми знову відчиняємо двері в захоплюючий світ знань. Освіта - це потужна зброя, яка здатна змінити життя, рухати світ вперед і вести нас, УКРАЇНЦІВ, до Перемоги🇺🇦. Діти – наша надія і наше майбутнє. Кожен новий день, новий урок, кожне нове відкриття робить всіх сильнішими, мудрішими і готовими до тих викликів, що стоять перед нашою країною. Наша освіта – це не просто знання, це сила, яка допоможе відбудувати Україну і зробити її ще сильнішою.

Дорогі діти, шановні вчителі, бажаємо вам впевненого старту у всіх починаннях! Хай цей навчальний рік принесе вам багато позитивних моментів, успішно реалізованих проєктів і сміливих рішень!

Хай цей навчальний рік стане кроком до перемоги на всіх фронтах, як у навчанні, так і в житті.

Разом ми сильні, вільні, незламні, озброєні знаннями, здатні здолати будь-які труднощі!

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Фото без описуФото без опису