З 3 червня по 14 червня в Гатненській громаді було організовано пришкільні історико-патріотичні табори відпочинку. Діти мали можливість цікаво, весело та корисно провести свій час.

Дата: 21.06.2024 11:43

Канікули – щаслива, безтурботна пора дитинства! Час ігор, пригод, яскравих вражень. Учням Гатненського та Юрівського ліцею цього літа не довелося нудьгувати.

Одне з головних завдань таборів – національно-патріотичне виховання. Тож паралельно з роботою над назвами, гаслами, емблемами своїх загонів, діти з перших днів перебування у таборах активно долучалися до майстер-класів, виготовляли патріотичні стрічки, малювали, ходили до лісу, брали участь у квестах, походах, заняттях зі збірки та розбірки автоматів, відвідували музеї, виставки.

Заходи національно – патріотичного напряму в пришкільних таборах були спрямовані на розвиток патріотичного виховання та громадянської активності, дозволяли учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях.