15 квітня 2024р в Гатненському ліцеї проведено обласний природоохоронний флешмоб з висадки дерев «Дерево Героя» приурочений Всесвітньому Дню Землі, у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» та ініціативи «Ліси Героїв»

Дата: 16.04.2024 09:58

Учні Гатненського ліцею 15 квітня 2024 року долучилися до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя», який був ініційований Депертаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з КЗ КОР « Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Висадили дерева на честь бійців Мельниченко Сергія та Максюка Артема, що полягли в бою проти окупантів та зробили неоціненний внесок у майбутню перемогу України.

Пам’ятаємо

Перемагаємо