У "Ліцеї Громадська школа Квінта села Гатне Київської області" відбулася премʼєра трагедії Гете «Фауст»

Дата: 26.03.2024 17:24

Це вже 14-ий театральний сезон в школі Квінта, чим ми неймовірно пишаємося! ☺️

Ми точно знаємо, адже мали неодноразову можливість переконатися в цьому на практиці, що театр в школі - це одна з найефективніших проєктних робіт! Дозволяє працювати не тільки над командною роботою, емоційним інтелектом та саме акторським мистецтвом, а й має яскраво виражений психологічно-терапевтичний характер. Молоді люди мають можливість екологічно розкрити нові сторони своєї особистості за рахунок перевтілення в певну роль і це невідмінно впливає на глибше розуміння себе та самовираження в реальному житті!

Саме тому ми в Квінті приділяємо чимало зусиль, щоб вже починаючи з молодших класів всі учні школи брали участь в різноманітних шкільних виставах.

Вдячні всім друзям школи, батькам та вчителям, хто був з нами вчора і, звісно, неймовірно вдячні нашим талановитим акторам та режисеру постановки! 🤗

Далі буде! 😉

#Kvintaschool #privateschoolkyiv #privateschoolgatne #schooltheatre #Квінташкола #приватнашколакиїв #приватнашколагатне #приватнашколатеремки #шкільнийтеатр