14 березня щороку світова спільнота математиків відзначає Міжнародний день числа Пі. З цієї нагоди в рамках обласного математичного калейдоскопу для учнів 5-7 класів проводився обласний конкурс командних головоломок.

Дата: 18.03.2024 12:54

У рамках Всеукраїнського наукового пікніка з нагоди Міжнародного дня числа Пі 12 березня 2024 року відбувся обласний конкурс командних головоломок для учнів 5-7 класів на базі Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1», с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської сільської ради  Бучанського району.

Щорічний конкурс для тих, хто прагне зануритися в математику через не прості, але цікаві завдання. А ще — прокачати навички роботи в команді.

Від Гатненського ліцею в конкурсі брали участь:

Ворона Ангеліна - 5-А клас;

Преображенський Даніїл - 5-Б клас;

Калініченко Артем - 5-В клас;

Лубинець Тамерлан - 5-В клас;

Таран Сергій - 5-Г клас;

Багненко Ксенія - 6-А клас;

Олійник Мирослава - 6-В клас;

Олєйников Артем - 6-Г клас;

Садик Марія - 7-Б клас;

Дорощук Віталій - 7-В клас.

Учні вибороли два дипломи ІІІ ступеня, за що їм велика подяка та наші поздоровлення!