2 січня 2024 р. для освітян Гатненської ТГ успішно пройшов тренінг «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат»

Дата: 03.01.2024 16:01

2 січня 2024 р. для освітян Гатненської ТГ успішно пройшов  тренінг «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат»

Громадська спілка «Освіторія» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України (МОН) розпочали масштабний проєкт «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат». На меті проєкту – навчити вчителів вимірювати та долати освітні втрати в учнів у початковій школі – з читання, письма, математики.

Тренінг провела тренерка: Жанна Вихрестенко - доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту Комунального навчального закладу Київської обласної ради « Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників», експерт з сертифікації вчителів початкових класів, тренер-коуч.

У тренінгу взяли участь освітяни з чотирьох закладів освіти Гатненської ТГ: Гатненський ліцей, Юрівський ліцей, ПЗЗСО – ліцей Інтеграл, ПЗЗСО «Гімназія «Оптиміст».

Інформація  була надзвичайно актуальною, тому навіть під час перерв учасники обговорювали  вправи та як їх можливо впроваджувати у роботі вчителів.

Вчителі з великим задоволенням брали  участь в усіх етапах тренінгу та були вдячні тренеру за надані практичні поради.

Всі учасники отримали сертифікат підвищення кваліфікації на 15 годин.