Учні Юрівського ліцею відвідали Національну академію внутрішніх справ

Дата: 15.12.2023 11:59

Учні Юрівського ліцею відвідали Національну академію внутрішніх справ та ознайомилися з роботою поліцейських. Робота у кіберполіції, ювенальній превенції чи патрульним поліцейським - це далеко не повний перелік можливих напрямків для ліцеїстів, що хочуть стати поліцейськими. Дякуємо представникам НАВС за цікаву екскурсію до музею та навчальними класами Академії, що дали змогу побачити роботу поліції з різних ракурсів.