"Зменшення ризиків травмування та загибелі дітей від мін та вибухонебезпечних предметів у Київській області України" за підтримки посольства США

Дата: 15.12.2023 11:34

ГО "Ліга офіцерів"  - 13 грудня провела навчальний захід для учнів Юрівського та Гатненського ліцеїв з основних правил мінної безпеки.

Під час занять тренерський склад ГО "Ліга офіцерів" майстерно встановив двосторонні звʼязки з цільовою аудиторією. Це дало можливість практично довести алгоритм дій, який має бути застосований у разі зустрічі з мінною загрозою. Цьому також позитивно сприяло вміле застосування викладачами тематичної наочної агітації, ігор, загадок та спеціалізованих макетів зразків.