Зарахування до комунальних закладів дошкільної освіти

Дата: 21.07.2023 13:35

Протокол №3

Комісії з зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Гатненської сільської ради

С.Гатне                                                        20 липня 2023 року

Вул.Київська 138

Розпочато о 15.00 хв

Закінчено о 16.45 хв.

Тут і далі Положення – Положення про електронну реєстрацію та порядок зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Гатненської сільської ради затверджене рішенням сесії №30/11 від 20 квітня 2023 року.

Порядок денний:

Комісія з зарахування до комунальних закладів дошкільної освіти розглянула звернення директорів комунальних закладів дошкільної освіти Гатненської сільської ради про доукомплектування старшої групи (діти 2017 та 2018 року народження) та середньої групи (діти 2019 року народження) до Комунального закладу «Гатненський заклад дошкільної освіти «Умка» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області»  у кількості 45 осіб та Комунального закладу-Закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Казка» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області у кількості 40 осіб.

1. Рекомендувати до зарахування до «Гатненський заклад дошкільної освіти «Умка», за умови надання батьками повного пакету документів до 31 липня 2023 року, дітей 2017-2018 та 2019 року народження.

2017 та 2018 рік народження

Блисенко

Ковбаснюк

Бутова

1. Рекомендувати до зарахування до Закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Казка», за умови надання батьками повного пакету документів до 31 липня 2021 року,  дітей 2018 та 2019 року народження.

2018 рік народження

Процюк