Відкриття класів безпеки

Дата: 25.05.2023 11:56

Фото без описуУ Гатненському та Юріївському ліцеях відбулася важлива подія: відкриття Класів безпеки.

"Клас безпеки" - це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

За кошти місцевого бюджету класи безпеки обладнали не лише необхідними матеріалами, наочними посібниками, ноутбуками, інтерактивними дошками, а також справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням, зразками вибухонебезпечних предметів, інтерактивними цікавинками - усе для того, щоб діти легко, свідомо, із зацікавленням засвоювали потрібну інформацію.

Учні обох ліцеїв мали можливість провести цікаві пізнавальні уроки безпеки з фахівцями обласного та районного управлінь поліції та ДСНС, ближче познайомитися з роботою людей цих мужніх професій.